5 299,00 zł
| Model Procesora | Intel Core i5-14400F |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | Endorfy Spartan 5 |
| Model Karty Graficznej | Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16GB |
| Płyta Główna | MSI PRO H610M-E |
| Pamięć RAM | DDR4 32GB 3200MHz |
| Model Dysku SSD | Goodram PX500 1TB Gen3 |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2700 MB/s |
| Obudowa | KRUX Vako |
| Model Zasilacza | Deepcool PK650D 650W 80 Plus Bronze |
