4 499,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 5 8400F |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | Endorfy Spartan 5 |
| Model Karty Graficznej | Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE OC 8GB GDDR7 DLSS 4 |
| Płyta Główna | Gigabyte A620M DS3H |
| Pamięć RAM | DDR5 16GB 6000MHz |
| Model Dysku SSD | Crucial P310 1TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Obudowa | MSI MAG FORGE M100A |
| Model Zasilacza | Deepcool PK550D 550W 80 Plus Bronze |