Wczytuję dane...
Cena:
3749,00 PLN
Kod producenta: GeForce RTX 3060 GAMING X 12G
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: MSI
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12GB

MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12G LHR

GeForce RTX™ 3060, to karta graficzna pozwalająca swobodnie grać w najnowsze gry, dzięki mocy architektury Ampere, czyli drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA. Uzyskaj niesamowitą wydajność, dzięki udoskonalonym rdzeniom RT (Ray Tracing) i rdzeniom Tensor, a także nowym procesorom strumieniowym i szybkiej pamięci GDDR6.

Częstotliwość podwyższona / Szybkość pamięci

  • 1837 MHz / 15 Gbit/s
  • Pamięć: 12 GB GDDR6
  • Złącza: 3x DisplayPort

    1x HDMI (obsługa rozdzielczości 4K@120Hz zgodnie ze specyfikacją HDMI 2.1)

System chłodzenia TWIN FROZR 8 z dwoma wentylatorami

  • Wentylatory TORX 4.0: Mistrzostwo pracy zespołowej, łopatki wentylatorów pracują w parach, tworząc niespotykany dotąd poziom koncentracji ciśnienia tłoczonego powietrza.
  • Ciepłowody Core Pipe: Precyzyjnie wykonane ciepłowody zapewniają maksymalny kontakt z procesorem graficznym i rozprowadzają ciepło na całej długości radiatora.
  • Sterowanie przepływem powietrza: Nie musisz się już pocić, technologia Airflow Control kieruje strumień powietrza dokładnie tam, gdzie jest potrzebny, maksymalizując w ten sposób efektywność chłodzenia.

Oświetlenie RGB Mystic Light

  • Technologia Mystic Light zapewnia pełną kontrolę nad podświetleniem RGB urządzeń MSI oraz kompatybilnych produktów RGB innych producentów.

Aplikacja MSI Center

  • Wyjątkowe oprogramowanie MSI Center pozwali Ci w czasie rzeczywistym na monitorowanie, dostosowywanie i optymalizowanie produktów MSI.

Seria GAMING, którą znasz i której ufasz

Najnowsze wersje kart graficznych firmy MSI z kultowej serii GAMING po raz kolejny oferują wysoką wydajność, niski poziom hałasu oraz wyjątkową estetykę, która jest rozpoznawalna, i której to ufają zapaleni gracze z całego świata. Teraz i Ty możesz cieszyć się wszystkimi swoimi ulubionymi grami, dzięki wydajnej karcie graficznej, która pozostaje chłodna i cicha. Po prostu tak, jak lubisz.

Rozpal kolorowe światła

Nadszedł już czas na to, aby wszystkie podzespoły świeciły razem. Zsynchronizuj podświetlenie karty z oświetleniem innych kompatybilnych urządzeń i podzespołów zamontowanych w komputerze i przenieś przygotowany przez Ciebie świetlny spektakl na nowy wyższy poziom. Nastanie ciemności jest równie łatwe, tak jak wyłączenie światła.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12GB Model GeForce RTX 3060 GAMING X
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12GB Producent MSI

Praca zespołowa sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością

Konstrukcja wentylatora TORX 4.0 bazuje na koncepcji wykorzystania pracy zespołowej, gdzie poszczególne pary łopatek wentylatora połączono zewnętrznym pierścieniem, który koncentruje strumień tłoczonego powietrza wewnątrz zmodernizowanego systemu chłodzenia TWIN FROZR 8.

Wyjątkowo chłodne rurki ciepłowodów Core Pipe

Rurki ciepłowodów Core Pipe poddano precyzyjnej obróbce mechanicznej po to, aby zapewnić maksymalny kontakt z procesorem graficznym. Rurki te rozprowadzają też ciepło na całej długości radiatora, zapewniając tym samym optymalne chłodzenie.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12GB Kod producenta V397-019R

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12GB EAN 4719072796327