Wczytuję dane...
Cena:
399,00 PLN
Model: 447257
Kod producenta: AZAPPNZMD592000
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: apple
Opis

Zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W firmy Apple (dla MacBooka Air)
Zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W wyposażony jest w magnetyczne złącze zasilania, więc gdy ktoś potknie się o kabel, ten rozłącza się, nie pociągając za sobą MacBooka Air. Pomaga też zabezpieczyć kable przed zniszczeniem lub zużyciem. Ponadto magnetyczne złącze zasilania ułatwia szybkie i bezpieczne podłączenie wtyczki do komputera.
Po podłączeniu zapali się dioda LED położona w górnej części złącza zasilania. Dioda świecąca na żółto oznacza ładowanie notebooka, a kolor zielony wskazuje, że komputer został w pełni naładowany. Z zasilaczem dostarczany jest przewód zasilający, który maksymalnie zwiększa długość przewodu, natomiast wtyczka do gniazda ściennego (również w zestawie) doskonale sprawdza się w podróży.

Zasilacz jest doskonałym towarzyszem podróży — dzięki przemyślanej konstrukcji można starannie owinąć wokół niego kabel prądu stałego, aby nie plątał się w czasie przechowywania.

Za pomocą zasilacza można ładować baterię litowo-polimerową, gdy komputer jest wyłączony, włączony lub znajduje się w trybie uśpienia. Zasila on komputer również podczas pracy bez baterii. Apple

 • Moc zasilacza ntbk.: 

  45

 • Pasuje do: 

  Zgodny tylko z MacBookiem Air z gniazdem zasilania MagSafe 2.

 • Przeznaczenie zasilacza ntbk: 

  sieciowy

Notebooki

 • Moc zasilacza ntbk.: 

  45

 • Pasuje do: 

  Zgodny tylko z MacBookiem Air z gniazdem zasilania MagSafe 2.