Wczytuję dane...
Cena:
209,00 PLN
Model: MAX F12A-3H
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: MSI


MAG MAX F12A-3H
Kontrola w twoich rękach
W wentylatorze zastosowano 4-pinowe złącze, które pozwala na regulowanie jego prędkości obrotowej za pomocą modulatora PWM z poziomu aplikacji MSI Dragon Center lub ustawień BIOS-u. Daje to użytkownikowi większe możliwości sterowania wydajnością wentylatorów, które zainstalowane są w systemie, jak również możliwość decydowania o tym, w jaki sposób mają one działać.
MAG MAX F12A-3
Mniej znaczy więcej
Jeden zamiast trzech kabli to z pewnością pozytywna zmiana. Poprzez zmniejszenie całkowitej liczby przewodów z trzech do jednego, zaoszczędzić można więcej miejsca w obudowie i ułatwić sobie utrzymanie wewnątrz niej porządku. Dzięki temu mamy do czynienia z bardziej przejrzystym wnętrzem obudowy, a także rozwiązuje to problem braku wystarczającej ilości złącz zasilających wentylatory systemowe na płycie głównej.
MAG MAX F12A-3
mystic light extension
Podkładki antywibracyjne
Dzięki nowej podkładce antywibracyjnej w znaczący sposób udało się zredukować hałas i wibracje. Wykonana z silikonu podkładka pochłania wstrząsy i jest w stanie zredukować wibracje wentylatora do minimum. W ten sposób zmniejszono generowany przez wentylator hałas i poprawiono ogólne wrażenia związane z wykorzystaniem komputera.
MAG MAX F12A-3
mystic light extension
TECHNOLOGIA MYSTIC LIGHT SYNC
Technologia synchronizacji podświetlenia, MSI Mystic Light SYNC, bazuje na otwartym SDK, dzięki czemu może być dostępna dla wszystkich urządzeń peryferyjnych. Z poziomu aplikacji Mystic Light, można łatwo kontrolować wszystkie dostępne kolory i efekty świetlne.
*Niektóre efekty świetlne wymagają oprogramowania MSI Mystic Light i różnią się w zależności od modelu.
Domyślne sterowanie oświetleniem za pomocą przycisku znajdującego się na obudowie pozwala włączyć następujące efekty: Kolor statyczny, Rozbłysk, Tęcza, Oddech, Meteor, synchronizację barw i efektów z płytą główną i wyłączyć podświetlenie.
PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SPEKTRUM BARW
Kontroler adresowalnego oświetlenia RGB z radiowy pilotem zdalnego sterowania pasuje do każdej obudowy komputera. Dzięki wbudowanym magnesom można go wygodnie przymocować do dowolnej metalowej powierzchni. Kontroler, za pomocą pilota zdalnego sterowania, pozwala użytkownikom na łatwe ustawienie cykli efektów świetlnych, szybkości ich animacji oraz barw i zmian kolorów.
MAG MAX ARGB
*Aby można było skorzystać z podświetlenia ARGB, urządzenie należy podłączyć do kompatybilnej z nim płyty głównej, która wyposażona jest w złącze JRAINBOW. Aby sprawdzić czy twoja płyta obsługuje ten typ podświetlenia, zajrzyj na stronę produktu.
OŚMIOPORTOWY HUB ARGB
Hub pozwalający podłączyć od jednego do ośmiu urządzeń ARGB LED pomoże Ci w bardziej atrakcyjny sposób udekorować Twoją gamingową platformę za pomocą urządzeń LED.
MAG MAX ARGB
Synchronizacja z płytą główną
Podłącz port LED Switch huba do przedniego panelu obudowy tak, aby przycisk reset stał się przyciskiem zmiany efektów LED. (Przycisk reset i przycisk zmiany efektów LED nie mogą działać jednocześnie)
MAG MAX ARGB
Przycisk sterujący efektami LED
Przytrzymaj przez trzy sekundy przyciśnięty przycisk LED, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować efekty świetlne obudowy, synchronizując je z płytą główną za pomocą aplikacji MSI Mystic Light APP.
MAG MAX ARGB
7 EFEKTÓW LED
Ośmioportowy LED HUB może być zarządzany za pomocą przycisku sterowania efektami LED. Dostępnych jest tu siedem różnych trybów animacji oświetlenia.
STWÓRZ SYMFONIĘ KOLORU
Wentylatory z serii MAG MAX F12A-3H wyposażono w adresowalne diody LED RGB, które wspierają funkcję Plug and Play. Sterowanie nimi odbywa się za pośrednictwem płyty głównej, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się jaskrawym, pełnym energii, żywym podświetleniem i płynnymi zmianami jasności światła.

*Wentylatory z serii MSI ARGB są kompatybilne z 5-woltowymi złączami JRainbow.

Aby uzyskać więcej informacji proszę sprawdzić listę kompatybilnych produktów.
Uwaga: Aby można było skorzystać z podświetlenia ARGB, urządzenie należy podłączyć do kompatybilnej z nim płyty głównej, która wyposażona jest w 3-pinowe złącze JRAINBOW.
Prosimy o sprzędzenie specyfikacji płyty głównej przed instalacją urządzenia.
vibration
MAG MAX F12A-3H MAG MAX F12A-3
W zestawie: 3x wentylator z adresowalnym podświetleniem RGB
Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm/ 4,7 x 4,7 x 1 cal
Typ oświetlenia: Adresowalne RGB
Prędkość obrotowa wentylatora 600 ± 200 (30% obciążenia) ~ 1500 ± 10% obr./min
Przepływ powietrza 8 ~ 40,1 CFM
Ciśnienie tłoczonego powietrza 0,30 ~ 1,5 mm słupa H2O
Poziom hałasu generowanego przez wentylator 20,0 ~ 28,0 dB(A)
Napięcie znamionowe 12 VDC
Prąd znamionowy 0,15 A ± 20%
Typ łożyska Łożysko hydrodynamiczne
Złącze wentylatora 3-pinowe (ARGB) / 4-pinowe (PWM)
Masa wentylatora 3x 161 g
MAG MAX ARGB
KONTROLER PODŚWIETLENIA ARGB
Wymiary 80 x 46 x 12 mm/ 3,1 x 1,8 x 0,5 cala
Złącza 1x złącze zasilania SATA / 8x 3-pinowe złącza (Adresowalne RGB)
RADIOWY PILOT ZDALNEGO STEROWANIA - RF REMOTE
Możliwość wyboru prędkości efektu animacji światła Tak
Możliwość wyboru kolorów ARGB Tak
Możliwość wyboru efektów animacji światła Tak
Polecamy