Wczytuję dane...
Cena:
879,00 PLN
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: MSI
Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID K240
MPG CORELIQUID K240
Potężny system chłodzenia wodą, MPG CORELIQUID z serii K wchodzi na rynek. Seria MPG CORELIQUID K całkowicie zmieni Twoje wyobrażenie o chłodzeniu cieczą i przeniesie je do zupełnie nowej rzeczywistości. System MPG CORELIQUID K charakteryzuje się implementacją potężnych funkcji i niezwykłą, przyciągającą wzrok formą, dzięki czemu stanowi nowy punkt odniesienia nie tylko dla benchmarków, ale również dla gier.

Bezkonkurencyjnie szybkie chłodzenie

Wyjątkowy wentylator TORX 4.0 firmy MSI generuje skoncentrowany przepływ powietrza i tłoczy je na radiator. Dzięki temu uzyskano możliwość jak najszybszego rozpraszania ciepła.

Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID K240 EAN 4719072810160
Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID K240 Kod producenta MPG CORELIQUID K240

WENTYLATOR TORX 4.0

Konstrukcja wentylatora TORX 4.0 bazuje na koncepcji wykorzystania pracy zespołowej. Wentylator wyposażony jest bowiem łopatki połączone ze sobą zewnętrznym pierścieniem. W ten sposób łopatki działają razem wspólnie tak, jakby stanowiły jeden element.

Skoncentrowana wydajność chłodzenia

W bloku wodnym umieszczono 60-milimetrowy wentylator TORX 3.0. Wentylator ten pomaga w odprowadzaniu ciepła, również z mocno nagrzewających się podzespołów systemu zasilania.

2,4-calowy, konfigurowalny wyświetlacz LCD

Seria MPG CORELIQUID K wyposażona jest w 2,4-calowy wyświetlacz LCD, który może wyświetlać szeroką gamę informacji o sprzęcie, a także grafikę, którą użytkownik może samodzielnie skonfigurować .

RURKI OBIEGU WODNEGO ODPORNE NA PAROWANIE

Rurki wodnego obiegu używane w systemach MPG CORELIQUID z serii K wykonane są z trzech warstw usieciowanego tworzywa sztucznego, wzmocnionego na zewnątrz oplotem.

Kompleksowe wrażenia użytkownika

Tryb G.I. (Gaming Intelligence) to tryb, w którym inteligentnie wykrywana jest temperatura pracy systemu. Wentylatory zamontowane na radiatorze chłodnicy, wentylator bloku wodnego i wentylator pompy, w zależności od sytuacji i ustawień zdefiniowanych przez użytkownika, mogą pracować z różną, regulowaną niezależnie prędkością obrotową.

Pełna kontrola w Twoich rękach

Wszystko, począwszy od prędkości obrotowej wentylatorów zainstalowanych na elementach systemu chłodzenia cieczą MPG CORELIQUID z serii K, poprzez oświetlenie ARGB, a skończywszy na wyświetlaczu LCD, można regulować i konfigurować korzystając z programu MSI Center.

Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID K240 Producent MSI
Polecamy