5 549,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 5 7500F |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | Endorfy Spartan 5 ARGB |
| Model Karty Graficznej | ASUS RTX 5060 Ti DUAL OC 8GB |
| Płyta Główna | Gigabyte A620M DS3H |
| Pamięć RAM | DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz |
| Model Dysku SSD | Crucial P310 1TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Obudowa | DeepCool MATREXX 55 V4 |
| Model Zasilacza | Deepcool PK650D 650W 80 Plus Bronze |
