4 399,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|---|
| Model Karty Graficznej | Gigabyte GeForce RTX 5060 Windforce MAX OC 8GB GDDR7 DLSS 4 |
| Płyta Główna | Gigabyte A520M K V2 |
| Pamięć RAM | DDR4 32GB 3200MHz |
| Model Dysku SSD | Goodram PX500 1TB Gen3 |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2700 MB/s |
| Obudowa | MSI MAG FORGE M100A |
| Chłodzenie Procesora | Endorfy Spartan 5 MAX |
| Model Zasilacza | Deepcool PK550D 80 Plus Bronze |
