11 299,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 9 9900X |
|---|---|
| Model Karty Graficznej | Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Windforce OC 16GB GDDR7 |
| Płyta Główna | MSI B850 GAMING PLUS WIFI |
| Pamięć RAM | DDR5 32GB 6000MHz |
| Model Dysku SSD | Crucial P310 2TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Obudowa | DeepCool CH560 ARGB DIGITAL |
| Chłodzenie Procesora | MSI MAG Core Liquid A13 360 |
| Model Zasilacza | MSI MAG A850GL 850W 80 Plus Gold |
