24 999,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 9 9950X3D |
|---|---|
| Model Karty Graficznej | ASUS GeForce RTX 5080 ProArt OC 16GB GDDR7 DLSS4 |
| Płyta Główna | ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI |
| Pamięć RAM | DDR5 128GB 6400MHz |
| Model Dysku SSD | Lexar NM1090 Pro 2TB Gen5 |
| Prędkość odczytu | 14000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 13000 MB/s |
| Obudowa | ASUS ProArt PA602 Wood |
| Chłodzenie Procesora | ASUS ProArt LC 420 |
| Model Zasilacza | BeQuiet! Straight Power 12 1000W 80+Platinum |
