9 799,00 zł
| Model Procesora | Intel Core i7-14700KF |
|---|---|
| Model Karty Graficznej | Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Windforce OC 16GB GDDR7 |
| Płyta Główna | Gigabyte B760M DS3H |
| Pamięć RAM | DDR4 32GB 3200MHz |
| Model Dysku SSD | Crucial P310 1TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Obudowa | Endorfy Ventum 200 AIR ARGB |
| Chłodzenie Procesora | Endorfy Navis 240 ARGB |
| Model Zasilacza | MSI MAG A850GL 850W 80 Plus Gold |
