36 999,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 9 9950X3D |
|---|---|
| Model Karty Graficznej | GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 |
| Płyta Główna | Asus ROG STRIX X870-F GAMING WIFI |
| Pamięć RAM | DDR5 128GB 6400MHz |
| Model Dysku SSD | Lexar NM1090 Pro 2TB Gen5 |
| Prędkość odczytu | 14000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 13000 MB/s |
| Obudowa | Lian Li O11 Dynamic EVO XL |
| Chłodzenie Procesora | ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB |
| Model Zasilacza | BeQuiet! Straight Power 12 1200W 80+ Platinum |
