5 999,00 zł
| Model Procesora | Intel Core i5-14400F |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | Intel BOX |
| Model Karty Graficznej | MSI GeForce RTX 5070 VENTUS 2X OC 12GB DLSS 4 |
| Płyta Główna | MSI PRO H610M-E |
| Pamięć RAM | DDR4 32GB 3200MHz |
| Model Dysku SSD | Goodram PX500 1TB Gen3 |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2700 MB/s |
| Obudowa | Fury Shobo SH4F RGB |
| Model Zasilacza | Deepcool PK650D 650W 80 Plus Bronze |
