28 999,00 zł
| Model Procesora | Intel Core Ultra 9 285K |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX RGB |
| Model Karty Graficznej | GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 |
| Płyta Główna | MSI MAG Z890 TOMAHAWK WIFI |
| Pamięć RAM | DDR5 64GB 6400MHz |
| Model Dysku SSD | Crucial T710 2TB |
| Prędkość odczytu | 14500 MB/s. |
| Prędkość zapisu | 13800 MB/s. |
| Obudowa | Corsair FRAME 4500X LX-R RGB |
| Model Zasilacza | Be Quiet! Power Zone 2 1000W 80+ Platinum |
