31 499,00 zł
| Model Procesora | AMD Ryzen 9 9950X3D |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | NZXT Kraken Plus 360 RGB LCD |
| Model Karty Graficznej | GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 |
| Płyta Główna | MSI X870E GAMING PLUS WIFI |
| Pamięć RAM | DDR5 64GB 6400MHz |
| Model Dysku SSD | Crucial T710 2TB |
| Prędkość odczytu | 14700 MB/s |
| Prędkość zapisu | 13000 MB/s |
| Obudowa | NZXT H9 FLOW RGB |
| Model Zasilacza | Be Quiet! Power Zone 2 1000W 80+ Platinum |
