6 999,00 zł
| Model Procesora | Intel Core i7-14700KF |
|---|---|
| Chłodzenie Procesora | Endorfy Navis 240 ARGB |
| Model Karty Graficznej | Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16GB |
| Płyta Główna | ASUS Prime B760-PLUS |
| Pamięć RAM | DDR4 32GB 3200MHz |
| Model Dysku SSD | Adata Legend 900 1TB |
| Prędkość odczytu | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4700 MB/s |
| Obudowa | Endorfy Ventum 200 AIR ARGB |
| Model Zasilacza | DeepCool PL750D 750W 80 Plus Bronze |
